Vaikų karatė stovykla „Virvyte 2011“

Vaikų karatė stovykla „Virvytė 2011“

2011 m. liepos 4-7 dienomis Lietuvos karatė asociacijos klubai jau septintus metus organizuoja jaunųjų karatekų sporto ir poilsio stovyklą. Šiemet ji vyko „Virvytės stovykla“ bazėje, kuri įsikūrusi vaizdingoje Ventos ir Virvytės upių santakoje.

92 jaunieji sportininkai ir jų draugai įsikūrė šiai stovyklai pastatytame palapinių miestelyje. Stovyklautojams nebuvo kada nuobodžiauti, kiekvieną dieną vyko karatė treniruotės, varžybos, pramoginiai renginiai kuriuos organizavo karatė klubų vadovai.

Pasak stovyklos organizatorių: stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai sportuojant praleisti laisvalaikį, įgauti naujų žinių bei patirties, bet ir kelti savo meistriškumą.

Karatė tikslas – pats kelias! Studijuojant karatė, siekiama gilintis į procesą, o ne į rezultatus; koncentruojamasi į kokybę, o ne į kiekybę; mokomasi pajausti ir valdyti žmogaus biomechanikos bei minčių galios pricypus, kad remiantis savo paties patyrimu būtų aišku, kaip išgaunamas maksimalus efektas minimaliomis pastangomis ir pasiekiama pagrindinė idėja: „kova baigiama jos nepradėjus“.

Facebook komentarai

komentarai

Parašykite komentarą