Karatistų pergalės Pasaulio karatė čempionate

LKA komanda

Spalio 8-9 dienomis Vokietijoje, Hales mieste įvyko 19-tas SKDUN Gichin Funakoshi Pasaulio Šotokan karatė Čempionatas ir 4-tosios SKDUN Kohai Pasaulio Šotokan karatė taurės varžybos, kuriose dalyvavo daugiau nei 700 sportininkų iš 30 šalių. Lietuvai atstovavo 49 sportininkai 24 Lietuvos karatė asociacijos ir 25 Lietuvos Šotokan karatė federacijos sportininkai .

Sėkmingai varžybose pasirodė Lietuvos karatė asociacijos karatekos.

Pasaulio čempionate:

Jaunių 14-15 m. amžiaus grupėje kumite rungtyje +65 kg Eimantas Balodis („Danas“, tr. A. Gerikas) iškovojo II vietą o Domantas Čėsna („Žemaitis“, tr. R. Volkovas) iškovojo III vietą.

Jaunimo 16-17 m. amžiaus grupėje kumite rungtyje +70 kg. Mindaugas Čėsna („Žemaitis“, tr. R. Volkovas) iškovojo III vietą

Jaunimo 18-20 m. amžiaus grupėje kumite rungtyje +62 kg. Monika Rekšytė („Baltasis tigras“, tr. E. Daknys) nugalėjusi visas priešininkes pasidabino aukso medaliu. Vaikinai kategorijoje +75 kg Dovydas Žymantas („Baltasis tigras“, tr. E. Daknys) iškovojo II vietą o Petras-Ąžuolas Kalpokas („Žemaitis“, tr. R. Volkovas) iškovojo III vietą.

Lietuvos karatė asociacijos karatekoms gerai sekėsi ir komandinėse varžybose.

Jaunių (14-15 m.) kumite komanda: Kornelijus Mazonas, Domantas Čėsna, Eimantas Balodis, Tadas Vaitelė išsikovojo II vietą.

Jaunių (14-15 m.) mišri kumite komanda: Kornelijus Mazonas, Domantas Čėsna, Eimantas Balodis, Gabrielė Marozaitė, Eimantė Šaltupytė išsikovojo III vietą.

Jaunimo (16-17 m.) kumite komanda: Petras-Ąžuolas Kalpokas, Dovydas Žymantas, Deividas Gelžinis, Matas Jonauskis iškovojo III vietą.

Jaunimo (16-20 m.) mišri kumite komanda: Petras-Ąžuolas Kalpokas, Dovydas Žymantas, Deividas Gelžinis, Monika Rekšytė, Eimantė Šaltupytė iškovojo III vietą.

Kohai karatė pasaulio taurės varžybos:

Vaikų (8-9 m.) amžiaus grupėje kata rungtyje (9-7 kyu. balti, oranžiniai diržai) Edvinas Labanauskas („Rytų kovotojas“, tr. E. Mončiauskas) iškovojo II vietą.

Vaikų (10-11 m.) amžiaus grupėje kata rungtyje Karolis Gelžinis grupėje 9-7 kyu. balti, oranžiniai diržai ir Gvidas Riepšą grupėje 6-4 kyu. žali, mėlyni diržai („Žemaitis“, tr. R. Volkovas) nurungę visus priešininkus tapo čempionais.

Kumite rungtyje + 37 kg. Matas Žymantas („Baltasis tigras“, tr. E. Daknys) iškovojo II vietą.

Vaikų (12-13 m.) amžiaus grupėje kumite rungtyje –45 kg. Lukas Šidlauskas ir Tadas Vaitelė +50 kg. („Žemaitis“, tr. R. Volkovas) iškovojo III vietas.